F44 Red 2nd Anniversary Barbeque (22.06) – Let’s Celebrate!

“Aby przebyć tysiąc mil, trzeba zrobić pierwszy krok” – Bruce Lee. Uczyniliśmy pierwszy krok, a nawet dwa, bowiem mija już drugi rok oficjalnej działalności Klubu Studenckiego F44 Red.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wysiłkowi oraz wsparciu przychylnym nam partnerom F44 Red mogło wznosić się na kolejne, wyższe poziomy działań. Nasza społeczność powiększyła się o kolejnych, wartościowych i zaangażowanych ludzi, a nam udało się skutecznie realizować misję upowszechniania nauki, tworzenie innowacyjnych produktów, jak również zarażania innych pasją do programowania i kreowania świata gier komputerowych.

Ten rok to niezliczone warsztaty, game jamy, w tym nasz największy dotychczas, 32-godzinny, szalony Game Jam: Deep Space Mission, udział w kolejnej konferencji, na której F44 Red reprezentowane było przez aż 6 członków naszego klubu. Wreszcie, to rok, w którym zostaliśmy odznaczeni, a przede wszystkim docenieni przez międzynarodową komisję, tytułem czempiona cyfryzacji Europy.

Dziękujemy wszystkim aktywnym członkom klubu za niestrudzoną, wytrwałą i bardzo owocną aktywność, zaś naszym przyjaciołom i sympatykom za wsparcie i wielość pozytywnej energii, którą nas obdarowali.

Zapraszamy serdecznie na wspólne świętowanie wszystkich członków naszej społeczności i sympatyków, w miejscu, w którym zrodził się nasz klub – w Cieszynie. W planie: podsumowanie roku – w plenerze, barbeque, i duuużo świetnej zabawy!

Zapewniamy doskonałą atmosferę, sprzęt do grilla, kawę i herbatę. Wsad uczestnicy zapewniają we własnym zakresie.

Spotykamy się 22.06.2019 r., o godzinie 16, na ul. Leopolda Staffa 6 w Cieszynie.

Do zobaczenia!